APARTAMENTY

Do dyspozycji Gości mamy 4 wysokiej klasy, nowoczesne apartamenty

Szukasz noclegu w okolicach Janowca? Jesteś zainteresowany hotelem lub pokojami blisko Magicznych Ogrodów? Sprawdź ofertę naszych komfortowych apartamentów w Janowcu. Są to nowoczesne pokoje z niepowtarzalnym klimatem i urok. Każdy apartament posiada łazienkę oraz klimatyzację, zapewnia to komfort i wygodę.

Bliskość Zamku w Janowcu i Magicznych Ogrodów sprawiają, że nocleg w Janowcu w Czarnej Damie będzie komfortowy, a urlop w Kazimierskim Parku Krajobrazowym pozwoli odpocząć od zgiełku miasta i nabrać dystansu.

Kilometr dzieli Nas od przystani Promowej na Wiśle, stąd można wyruszyć na wędrówkę do Kazimierza Dolnego, by podziwiać uroki renesansowego miasteczka. Umiejscowienie Janowca sprzyja wycieczkom rowerowym, konnym i pieszym.

Przyroda zaskakuje tu bogactwem flory i fauny. Janowiec to również świetna baza wypadowa do Pałacu Czartoryskich w Puławach, Farmy Iluzji – Park Edukacji i Rozrywki, JuraPark Bałtów, Sandomierza oraz Lublina. To idealne miejsce dla osób chcących odpocząć z dziećmi w pięknych okolicznościach przyrody i kuchnią regionalną.