Catering Świąteczny do Czarnej Damy w Janowcu

Catering Wigilia Boże Narodzenie 2023 – Czarna Dama

Catering na Wigilię i Boże Narodzenie od Czarnej Damy z Janowca!

JUŻ TERAZ

NA PYSZNY, ŚWIĄTECZNY CATERING OD CZARNEJ DAMY!

Czarna Dama proponuje dania i potrawy na uroczystą kolację wigilijną oraz wyjątkowy, rodzinny obiad bożonarodzeniowy. Nasz catering świąteczny to miedzy innymi: barszcz czerwony na naturalnym zakwasie, uszka, krokiety z farszem z kapusty i leśnych grzybów i postne pierogi. A na obiad w Boże Narodzenie przygotowaliśmy wyśmienite mięsa do samodzielnego przygotowania: faszerowaną kaczkę, roladę z kurczaka lub udziec jagnięcy. Kliknij przycisk “Złóż zamówienie” i sprawdź co jeszcze znajduje się na liście potraw cateringu świątecznego od Czarnej Damy z Janowca!

Jak zamówić potrawy na Święta, które przygotuje Czarna Dama?

Dania z naszego cateringu świątecznego można zamawiać na dwa sposoby:

  • korzystając z wygodnego i prostego FORMULARZA INTERNETOWEGO. Wystarczy wybrać ilości interesujących Cię potraw, podać podstawowe dane i wysłać. Resztą zajmie się ekipa z Czarnej Damy.
  • korzystając z formularza drukowanego, który można POBRAĆ TUTAJ. Wydrukuj ją, wpisz ilości, zrób skan lub zdjęcie pierwszej strony i wyślij na adres jarek@czarna-dama.pl

Catering Wigilijny 2023 – dostawa lub odbiór

Catering świąteczny – DOSTAWA

Aby nie odciągać Cię od przedświątecznych obowiązków dowieziemy zamówione przez Ciebie dania. Poza tym, tak. Dowieziemy do Puław!

Dostawy będziemy realizować tylko w dniu 23 grudnia 2023r.

Warunki dostawy:

  • wartość zamówienia powyżej 150 zł,
  • dla zamówień o wartości powyżej 300 zł dostawa gratis,
  • dla zamówień o wartości pomiędzy 150 zł a 300 zł dostawa 15 zł.

Zamówienia dostarczamy do gmin i miejscowości w pobliżu naszej lokalizacji:
Puławy, gmina Janowiec, gmina Przyłęk i miejscowości z gminy Puławy takie jak: Góra Puławska, Janów, Sosnów, Jaroszyn, Kajetanów, Klikawa, Kochanów, Kolonia Góra Puławska, Kowala, Leokadiów, Łęka, Opatkowice, Pachnowola, Tomaszów, Zarzecze, Bronowice, Dobrosławów.

Catering menu świąteczne – ODBIÓR

Oczywiście jak co roku zamówione świąteczne potrawy będzie można odebrać osobiście w sobotę 23 grudnia 2023r. w godzinach 12:00 – 16:00 w restauracji Czarna Dama w Janowcu, ul. Sandomierska 24.

PŁATNOŚCI

Zamówienia na catering można opłacić gotówką lub kartą albo przy odbiorze osobistym albo przy dostawie w dniu 23 grudnia 2023r. Jeśli chcesz zapłacić przelewem lub przez BLIK przed odbiorem zaznacz odpowiednie pola w formularzu.

Zamówienia można składać do poniedziałku 18.12.2023r. włącznie:
przez FORMULARZ INTERNETOWY lub wysyłając skan lub zdjęcie wypełnionego FORMULARZA PAPIEROWEGO na adres jarek@czarna-dama.pl. W razie pytań zadzwoń pod numer 798 866 065.

CZARNA DAMA & ŚWIĘTA – catering świąteczny