Wielkanoc 2023 z Czarną Damą

Świąteczny catering na Wielkanoc 2024.

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami.

Złóż zamówienie na catering od Czarnej Damy już dziś! Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz elektroniczny, który udostępniliśmy pod linkiem:

W tym roku Święta Wielkanocne jakoś szybko! Jakoś tak wcześnie! Ale nie martwcie się! I tym razem Czarna Dama spieszy Wam z pomocą! Już jesteśmy przygotowani na przyjmowanie zamówień na wielkanocny catering świąteczny!

A co na Was czeka? Sprawdzone, tradycyjne pyszności, które robimy specjalnie na te Święta. Oczywiście jak zawsze świąteczne potrawy przygotowujemy z wykorzystaniem najlepszych składników: z najwyższej jakości mięs, świeżych warzyw i starannie dobranych przypraw.

Na liście cateringu świątecznego znajdziecie: po pierwsze żurek wielkanocny z białą kiełbasą, po drugie mięsa pieczone i pasztety zarówno w kawałkach jak i pokrojone (do wyboru), po trzecie ćwikłę i chrzan, po czwarte pasty jajeczne oraz kiełbasę białą i wędzoną. Mamy też nowości! Do dań do własnego przygotowania dodaliśmy zrazy z mięsa jagnięcego oraz jajka po szkocku! To prawdziwe rarytasy!

Niespodzianka!

Na osoby, które będą odbierały swoje zamówienia na miejscu w restauracji Czarna Dama w Janowcu będzie czekał świąteczny kramik z najlepszymi delikatesami od Czarnej Damy! Speszcie się bo ilości najwyższej jakości wędlin “spod lady” będą ograniczone!

Jak zamówić potrawy na Wielkanoc, które przygotuje Czarna Dama?

Dania z naszego cateringu świątecznego można zamawiać na dwa sposoby:

  • korzystając z wygodnego i prostego formularza internetowego. Wystarczy wybrać ilości interesujących Cię potraw, podać podstawowe dane a zamówienie trafi do nas. Oczywiście tak złożone zamówienie potwierdzimy przed realizacją.
  • korzystając z tradycyjnej listy, którą można pobrać tutaj. Wydrukuj ją, wpisz ilości, zrób skan lub zdjęcie i wyślij na adres jarek@czarna-dama.pl

Catering wielkanocny 2024 – dostawa lub odbiór

Catering wielkanocny – DOSTAWA

Dostawy realizujemy dla zamówień, których wartość jest wyższa niż 150 zł. Zamówienia powyżej 250 zł dostarczamy gratis. Do zamówień poniżej 250 zł doliczymy koszt dowozu w wysokości 25 zł. Dostawa będzie realizowana tylko w Wielki Piątek – 29 marca 2024 r.

Zamówienia dostarczamy do gmin i miejscowości w pobliżu naszej lokalizacji:
Miasto Puławy, gmina Janowiec, gmina Przyłęk i miejscowości z gminy Puławy takie jak: Góra Puławska, Janów, Sosnów, Jaroszyn, Kajetanów, Klikawa, Kochanów, Kolonia Góra Puławska, Kowala, Leokadiów, Łęka, Opatkowice, Pachnowola, Tomaszów, Zarzecze, Bronowice, Dobrosławów.

Catering wielkanocny – ODBIÓR

Standardowo jak co roku umożliwiamy osobisty odbiór zamówień. Będziemy czekać na Was w Wielki Piątek 29 marca w restauracji Czarna Dama, ul. Sandomierska 24 w Janowcu. Zamówienia będą wydawane od godziny 12:00 do 16:00.

W tych godzinach będzie również otwarty kramik Czarnej Damy, na którym będzie można kupić wielkanocne specjały naszej produkcji!

PŁATNOŚCI

Zamówienia można opłacić kartą lub gotówką albo przy odbiorze osobistym albo przy dostawie w dniu 29 marca 2024 r. Jeśli chcesz zapłacić przelewem zaznacz w formularzu płatność online i podaj adres e-mail. Wyślemy numer konta i wartość zamówienia.

Zamówienia można składać do niedzieli 24 marca 2024 r. przez formularz internetowy .

Bukiet tulipanów i logo restauracji Czarna Dama zapraszają do składania zamówień na catering na Wielkanoc 2024.
Catering Świąteczny na Wielkanoc 2024 od Czarnej Damy z Janowca.