Okładka katalogu Poland 100 Best Restaurants na stoliku.

Nagrody dla Czarnej Damy!

Kolejna prestiżowa nagroda na naszym koncie!

My lubimy nagrody! A Wy? Nasi stali goście i sympatycy pewnie zauważyli, że od zeszłego sezonu bierzemy udział w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie laureatów XIII edycji otrzymując nagrodę AWARD OF EXCELLENCE 2024 (3 widelce). Cieszymy się bardzo i jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia!

Za tą nagrodę dziękujemy wszystkim naszym gościom, dostawcom lokalnych produktów, rolnikom, hodowcom i naszym wspaniałym pracownikom! Bez Was taki sukces nie byłby możliwy!

Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Co to jest Poland 100 Best Restaurants?

To prestiżowy konkurs na najlepszą restaurację w Polsce. Odbywa się od kilkunastu lat. W tym roku mieliśmy już XIII edycję tego konkursu. Głównym miernikiem jakości są konsumenci i goście dzięki czemu ocena jest obiektywna i bardziej wiarygodna. Jednak nie bez znaczenia są oceny wystawiane przez inspektorów w trakcie badań typu “mystery shopping”. Suma tych ocen i specjalnie przygotowany algorytm dają każdej restauracji punkty i szeregują ją wg Poland 100 Best Restaurants Score.

Nagrody były przyznawane w pięciu grupach : jeden widelec, dwa widelce, AWARD OF EXCELLENCE – 3 widelce, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 4 widelce, GRAND AWARD – 5 widelców.

Gala wręczenia nagród.

Gala wręczenia nagród odbyła się 27 kwietnia 2024 r. w Majątku Howieny na Podlasiu. Uczestniczyło w niej ponad 250 przedstawicieli restauracji biorących udział w Poland 100 Best Restaurants.

Wszystkie nagrody Czarnej Damy

Do tej pory na naszym koncie są:

  • AWARD OF EXCELLENCE 2024 – Trzy Widelce – Poland 100 Best Restaurants
  • Orły gastronomii 2024 – I miejsce wśród restauracji w Janowcu – Wybór klientów
  • Marka Lubelskie (laureat 2024)
  • Perła 2023 Nasze kulinarne dziedzictwo “Smaki regionów” za Gołąbki jagnięce i tatara z baraniny na grzance.
  • Perła 2022 Nasze kulinarne dziedzictwo “Smaki regionów” za Gulasz barani i Nadwiślańską zupę z suma
Wszystkie nagrody Czarnej Damy
Nagrody Czarnej Damy

Wiosenne menu w Czarnej Damie

Znasz już nasze propozycje na wiosnę 2024? Jeśli nie zapoznaj się z najnowszym menu i przyjeżdżaj do nas! Do najlepszej restauracji w regionie!

Menu wiosna 2024 – Czarna Dama

Zapraszamy!

Zespół restauracji Czarna Dama z Janowca!