Poland 100 Best Restaurants

Restauracja Czarna Dama w Poland 100 Best Restaurants!!!

Dołączamy do grona najlepszych!

Drodzy goście i nasi sympatycy! Jest nam miło poinformować, że zakwalifikowaliśmy się do ogólnopolskiego rankingu Poland 100 Best Restaurants. Jesteśmy w gronie najlepszych restauracji w naszym kraju! Przed nami jeszcze sporo pracy ale wierzymy, że sprostamy wymaganiom i razem z Wami przejdziemy dalsze etapy tego konkursu i już niedługo będziemy mogli się pochwalić czerwonymi widelcami!

Poland 100 Best Restaurants

Poland 100 Best Restaurants to ogólnopolski prestiżowy konkurs. W tym roku odbyła się już XII edycja. Miejsce w rankingu na najlepszą restaurację jest zależne w głównej mierze od dwóch czynników:

  • ogólnodostępnych ocen klientów i gości restauracji, które można znaleźć chociażby w google i portalach społecznościowych.
  • 100 punktowego arkusza ocen i uzupełnianego w trakcie wizyty anonimowego inspektora, która odbywa się w formule mystery shopping.

Restauracja Czarna Dama

Restauracja Czarna Dama to wyjątkowe miejsce gdzie dzięki pasji i zaangażowaniu właścicieli i pracowników łączy się lokalność i tradycję z nowoczesnością oraz wysoką jakością jedzenia i serwowanych potraw.
Jedz lokalnie. W każdym daniu znajdują się składniki, które pochodzą z naszych okolic, od lokalnych rolników i dostawców. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy naszych sąsiadów i możemy dzielić się lokalnością z naszymi gośćmi.
Tradycja. Jesteśmy specjalistami w reaktywowaniu starych, zapominanych przepisów i receptur. Przywracamy na janowieckie stoły baraninę i jagnięcinę a kluski kładzione, siercioki czy parzona sałata to przepisy naszych babć, które z powodzeniem goszczą w naszej karcie. Nasz Gulasz barani i Nadwiślańska zupa z suma to tradycyjne potrawy, które już doczekały się nagród i są naszymi flagowcami.
Nowoczesność. Baranina w burgerze? Dlaczego nie! Nasz burger “Czarny Baran” jest niekwestionowanym ulubieńcem gości. I na pewno się nie znudzi bo co sezon wychodzi jego kolejna wersja ?