Wielkanoc 2023 z Czarną Damą

Skąd zamówić catering na Wielkanoc 2023?

Święta Wielkanocne zbilżają się wielkimi krokami

Niecierpliwym podajemy odpowiedź już teraz ? Aby zamówić catering wielkanocny wystarczy kliknąć w przycisk

…i cieszyć się pyszne, świątecznymi potrawami przygotowanymi w restauracji Czarna Dama!

Jak co roku pojawia się pytanie. Kto przygotuje świąteczne potrawy? Czy sami podejmujemy trudy przygotowania jedzenia na świąteczny stół? A może skorzystamy z usług profesjonalistów? A jeśli tak to kto robi to najlepiej??

Już spieszymy z odpowiedziami ? Przede wszystkim nie zaprzątaj sobie głowy przygotowywaniem jedzenia na święta! Lepiej ten czas spędź z rodziną a sprawy kulinarne oddaj w nasze ręce bo jak co roku Czarna Dama przygotowuje wielkanocny catering świąteczny! U nas świąteczne potrawy zawsze przygotowywane są z wykorzystaniem tradycyjnych składników: z najlepszej jakości mięs, świeżych warzyw i starannie dobranych przypraw. A całość domyka talent i wyśmienity gust kulinarny naszej profesjonalnej załogi.

W tym roku proponujemy coś co znacznie ułatwi przygotowanie wielkanocnego obiadu. Specjalnie do cateringowego menu skomponowaliśmy dwa gotowe zestawy obiadowe. Mięsa wystarczy włożyć do piekarnika a resztę podgrzać. Możecie wybrać pomiędzy: faszerowanymi udźcami drobiowymi lub klasycznymi zrazami wołowymi. Szczegóły w formularzu cateringu świątecznego.

Oczywiście na liście cateringu świątecznego nie mogło zabraknąć: po pierwsze żurku wielkanocnego z wędzoną kiełbasą lub barszczu białego z białą kiełbasą, po drugie zestawów mięs pieczonych lub pasztetów, po trzecie ćwikły i chrzanu i past jajecznych, po czwarte kiełbas białych i wędzonych. Nasz catering świąteczny to szeroki wybór gotowych potraw na wielkanocny stół!

Jak zamówić potrawy na Wielkanoc, które przygotuje Czarna Dama?

Dania z naszego cateringu świątecznego można zamawiać na dwa sposoby:

  • korzystając z wygodnego i prostego formularza internetowego. Wystarczy wybrać ilości interesujących Cię potraw, podać podstawowe dane i wysłać do nas. Resztą zajmie się Czarna Dama ?
  • korzystając z tradycyjnej listy, którą można pobrać tutaj. Wydrukuj ją, wpisz ilości, zrób skan lub zdjęcie pierwszej strony i wyślij na adres biuro@czarna-dama.pl

Catering wielkanocny 2023 – dostawa lub odbiór

Catering wielkanocny – DOSTAWA

Jeśli wartość złożonego zamówienia jest wyższa niż 100 zł to możesz zlecić nam jego dostawę. Dla zamówień powyżej 250zł dostawa jest gratis. Do zamówień poniżej 250zł doliczymy koszt dowozu w wysokości15zł. Dostawa będzie realizowana tylko w Wielki Piątek – 7 kwietnia 2023r.

Zamówienia dostarczamy do gmin i miejscowości w pobliżu naszej lokalizacji:
Miasto Puławy, gmina Janowiec, gmina Przyłęk i miejscowości z gminy Puławy takie jak: Góra Puławska, Janów, Sosnów, Jaroszyn, Kajetanów, Klikawa, Kochanów, Kolonia Góra Puławska, Kowala, Leokadiów, Łęka, Opatkowice, Pachnowola, Tomaszów, Zarzecze, Bronowice, Dobrosławów.

Catering wielkanocny – ODBIÓR

Także i w tym roku umożliwiamy osobisty odbiór zamówień na świąteczne potrawy w naszej restauracji w piątek 7 kwietnia 2023 r. pod adresem: Czarna Dama, ul. Sandomierska 24 w Janowcu. W piętek 7 kwietnia pracujemy od 8:00 do 16:00.

PŁATNOŚCI

Zamówienia można opłacić albo przy odbiorze osobistym albo przy dostawie w dniu 7 kwietnia 2023 r. Udostępniliśmy też możliwość płacenia przelewem. Wystarczy w formularzu zaznaczyć w płatność online. Wyślemy numer konta i wartość zamówienia.

Zamówienia można składać do poniedziałku 3 kwietnia 2023 r. włącznie:
przez formularz internetowy .

Formularz zamówienia Wielkanocnego Cateringu Świątecznego od Czarnej Damy.