Walentynki 2023 w Czarnej Damie w Janowcu - dwa terminy

?Kolacja walentynkowa? w Restauracji Czarna Dama. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Walentynkowy wieczór w romantycznej restauracji.

Jeśli szukasz romantycznego miejsca na Walentynki 2023 ? dla Ciebie i Twojego ukochanego/ukochanej ?, to Restauracja Czarna Dama z Janowca bez wątpienia jest wyborem idealnym. W naszej eleganckiej restauracji możecie celebrować święto zakochanych i cieszyć się sobą i wspólnie spędzonymi chwilami. Gwarantujemy: romantyczną atmosferę ?, blask świec ?, nastrojową muzyką ? w tle. Idealnym dopełnieniem kolacji walentynkowej będą niezapomniane potraw z ognistego menu przygotowanego specjalnie dla zakochanych.

Ogniste menu, które rozpali Wasze zmysły.

Spokojnie! Nie będzie ostrych przypraw. ? Po pierwsze. Na danie główne podamy mięsa grillowane na prawdziwym ogniu! Dla panów przygotujemy stek wołowy ? podany z masłem rozmarynowym, zielonymi sałatami, fenkułem i figą. Dla pań będzie dorada ? z salsą verde, zielonymi sałatami, fenkułem i figą. Po drugie. Jako dodatki do dań głównych podamy między innymi: brokuły z emulsją szparagową i prażoną gryką, zapiekankę ziemniaczaną z pietruszką i gorgonzolą i puree z selera z dodatkiem pieczonej papryki i szczypiorku. Po trzecie. Reszta menu, czyli przystawki i deser niech pozostanie tajemnicą i będzie dla Was niespodzianką. I na koniec. Na pewno gwarantujemy solidną dawkę afrodyzjaków pod każdą postacią!

Miłosny Napar – nasza specjalność!

Jak co roku, specjalnie na tą okazję przygotujemy wyjątkowe, romantyczne mikstury. Zakochanych przywitamy w naszej restauracji Miłosnym Naparem ☕ pobudzającym zmysły. Do dania głównego podamy Babę Wojszyńską ?, która zgodnie z legendą gwarantuje płodność i na pewno doda energii na resztę upojnego, walentynkowego wieczoru.

Dwa terminy Walentynek!

Na walentynkowe menu zapraszamy do naszej restauracji w dwóch terminach:

  • niedziela – 12 lutego od godziny 13:00
  • wtorek – 14 lutego od godziny 15:00

Koszt walentynkowego menu składającego się z 4 przystawek, intermezzo, dwóch dań głównych, dwóch deserów oraz napoi: Miłosnego Naparu i Baby Wojszyńskiej to 295zł za parę.

Zarezerwuj stolik już dziś!

Rezerwacja miejsc:
telefonicznie: 600 237 440
e-mailowo: biuro@czarna-dama.pl