Zaproś Czarną Damę do przedświątecznej kuchni!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało niewiele czasu!

Nie masz czasu na czytanie? ? Od razu przejdź do naszego formularza i…

…na pyszny catering świąteczny od Czarnej Damy!

Ale nie panikuj! ? Pomożemy! Również w tym roku wychodzimy z propozycją pomocy w przygotowaniu uroczystej kolacji wigilijnej ? i wyjątkowego obiadu bożonarodzeniowego ?. A co proponujemy? ? Nasz catering świąteczny, bo czym byłaby Wigilia bez barszczu czerwonego na naturalnym zakwasie i uszek lub krokietów z farszem z kapusty i leśnych grzybów? A obiad w Boże Narodzenie bez pieczonych mięs ? czy nadziewanej bakaliami kaczki? ? Dlatego właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tradycyjne potrawy w formie wygodnego cateringu świątecznego.

I mamy coś jeszcze! Na Święta Bożego Narodzenia 2022 przygotowaliśmy ekskluzywną ofertę: Specjały Czarnej Damy. ? Oczywiście są to: pyszna, nadwiślańska zupa z suma i rewelacyjne potrawy z baraniny, które tak bardzo pokochali nasi restauracyjni goście!

Jak zamówić potrawy na Święta, które przygotuje Czarna Dama?

Dania z naszego cateringu świątecznego można zamawiać na dwa sposoby:

  • korzystając z wygodnego i prostego formularza internetowego. Wystarczy wybrać ilości interesujących Cię potraw, podać podstawowe dane i wysłać do nas. Resztą zajmie się Czarna Dama ?
  • korzystając z tradycyjnej listy, którą można pobrać tutaj. Wydrukuj ją, wpisz ilości, zrób skan lub zdjęcie pierwszej strony i wyślij na adres biuro@czarna-dama.pl

Catering wigilijny 2022 – dostawa lub odbiór

Catering świąteczny DOSTAWA

W tym roku udostępniamy nową usługę dowozu zamówionych przez Ciebie dań. W związku z tym dla zamówień powyżej 200zł oferujemy dostawę gratis. Do zamówień poniżej 200zł koszt dowozu wyniesie 15zł. Dostawa będzie realizowana tylko w dniu 23 grudnia 2022r.

Zamówienia dostarczamy do gmin i miejscowości w pobliżu naszej lokalizacji:
Miasto Puławy, gmina Janowiec, gmina Przyłęk i miejscowości z gminy Puławy takie jak: Góra Puławska, Janów, Sosnów, Jaroszyn, Kajetanów, Klikawa, Kochanów, Kolonia Góra Puławska, Kowala, Leokadiów, Łęka, Opatkowice, Pachnowola, Tomaszów, Zarzecze, Bronowice, Dobrosławów.

Catering menu świąteczne ODBIÓR

Oczywiście jak co roku zamówione świąteczne potrawy będzie można odebrać osobiście w piątek 23 grudnia 2022r w restauracji Czarna Dama w Janowcu, ul. Sandomierska 24.

PŁATNOŚCI

Zamówienia będą opłacane albo przy odbiorze osobistym albo przy dostawie w dniu 23 grudnia.

Zamówienia można składać do poniedziałku 19.12.2022 włącznie:
przez formularz internetowy
wysyłając maila na adres biuro@czarna-dama.pl

Catering wigilijny 2022 – zamówienie i dostawa
Catering wigilijny 2022 – menu