Organizacja urodzin w restauracji. Czy to ma sens?

Zbliżają się urodziny!

Tak! To już za kilka miesięcy a nawet tygodni! Osiemnastka dziecka, Twoja czterdziestka albo sześćdziesiątka mamy lub taty? I stajesz przed dylematem gdzie te urodziny zorganizować? W domu czy w restauracji? Tak naprawdę to ten wybór jest najważniejszy bo determinuje to, jak planowana impreza będzie wyglądać, czy się uda i czy Twoi goście wyjdą zadowoleni! Pozwól, że pomożemy Ci dokonać wyboru.

Czy masz tyle miejsca w domu lub mieszkaniu aby zorganizować urodziny?

Większość restauracji jest specjalnie projektowana tak aby było w niej kilka pomieszczeń, w których swobodnie może przybywać od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. W Czarnej Damie bez problemu znajdziemy miejsce nawet dla 80 Twoich gości. Oczywiście jesteśmy w stanie przygotować bardziej kameralne urodziny na kilkanaście osób.

Czy masz wystarczającą ilość talerzy i sztućców?

To problem podobny do tego z miejscem w mieszkaniu. Wyobrażasz sobie restaurację, która ma zastawę tylko na 12 osób? No właśnie. A w dodatku, podczas przyjęcia urodzinowego wypadałoby wymienić gościom serwis co najmniej dwa a nawet trzy razy. Poza tym pewnie już myślisz kto to wszystko umyje… Zlecając organizację przyjęcia restauracji masz takie problemy z głowy. My dysponujemy dziesiątkami talerzy i setkami sztućców a brudna zastawa znika w odpowiednim momencie ze stołu i jest zastępowana czystą.

Czy masz pomysł jak zamienić Twoje mieszkanie w salę bankietową?

Urodziny to wyjątkowa okazja wymagająca odpowiedniej oprawy. Nasza restauracja jest klimatyzowana, komfortowa i wygodna. Standardem Czarnej Damy są nowoczesne wnętrza utrzymane w eleganckim i nienachalnym stylu. Na stołach białe lub czarne obrusy, serwety i złote dodatki. Poza tym możesz domówić dodatkowe dekoracje: ściankę na zdjęcia, kompozycje z balonów, bukiety na stoły lub zrealizować swoje własne aranżacyjne pomysły, na które możesz nie mieć miejsca u siebie w mieszkaniu.

Kto zrobi zakupy, kto przygotuje dania i kto posprząta po urodzinach?

Najpierw musisz wymyślić menu uwzględniając preferencje Twoich gości. Później zrobić zakupy. Po zakupach musisz znaleźć miejsce na ich przechowanie… Nadchodzi czas urodzin a Ty stajesz w kuchni i przygotowujesz przystawki, zupy i dania gorące. Oj! Zapomniałeś kupić makaronu! I te ciągłe wątpliwości czy na pewno wystarczy napojów, które kupiłeś? A teraz wyobraź sobie, że jedynym Twoim zmartwieniem jest wybranie dań z gotowej listy z oferty przyjęć okolicznościowych restauracji, której chcesz powierzyć organizację urodzin. I tyle. Oferowane przez nas dania są sprawdzone i pyszne! I my o niczym nie zapomnimy. Butelek z napojami też nie zabraknie a Ty zapłacisz tylko za te otwarte.

Ile czasu chcesz spędzić z rodziną i znajomymi podczas Twoich urodzin?

Czy będąc głównym organizatorem przyjęcia, szefem kuchni oraz kierownikiem sali i kelnerem w jednej osobie znajdziesz czas na rozmowy ze swoimi gośćmi? Na pewno z kilkoma z nich nie widziałeś się szmat czasu. Albo po prostu jesteś duszą towarzystwa i lubisz rozmawiać. A tu trzeba zaserwować kolejne danie lub przynieść więcej napojów! Organizując przyjęcie urodzinowe w restauracji te problemy znikają. Możesz w 100% poświęcić czas swoim gościom i bliskim bo przygotowaniem potraw i ich serwisem zajmie się profesjonalna obsługa.

Czy organizując urodziny w domu na pewno masz wybór ile czasu będą trwały?

Tak, to pytanie może być kontrowersyjne. Przyznaj jednak, że czasami zależy nam na tym żeby przyjęcie skończyło się o “ludzkiej porze”. Przecież musisz jeszcze posprzątać a na drugi dzień jakoś wyglądać. No właśnie. Profesjonalne restauracje oferują pakiety o zróżnicowanym czasie trwania organizowanych urodzin. W Czarnej Damie mamy imprezy 2, 4 i 8 godzinne. Tak jak widzisz bez problemu możesz zorganizować szybki, urodzinowy obiad a także urodzinową imprezę z tańcami, która skończy się po północy.

Zaufaj profesjonalistom

My na organizacji imprez po prostu się znamy! Urodziny na 12 osób, chrzciny na 30 czy wesela na 80 to dla nas bułka z masłem! Zrobiliśmy takich przyjęć mnóstwo! Mamy doświadczenie zarówno w kuchni jak i w obsłudze gości a przede wszystkim w komunikacji z Tobą – głównym organizatorem Twoich urodzin! Wszystko po to abyś Ty mógł się cieszyć przyjęciem i gośćmi, bez stresu, w przyjaznych i komfortowych warunkach.

Opinie

Zwróciliśmy się do Restauracji o możliwość organizacji 60 urodzin mojej mamy. To był strzał w 10! Przy okazji świętowaliśmy urodziny taty oraz 40 rocznicę ślubu rodziców. (…) Jedzenie było bardzo smaczne, duże porcje, pięknie podane. Jadło się również oczami! (…) Niebo w ustach! A tak dobrego deseru już dawno je jadłam. Brawo! Pięknie przygotowany stolik, zaopiekowanie się prezentami, tak aby były niespodzianką, pięknie podany tort (mega pyszny) no i obsługa. Wszystko to sprawiło, że to była piękna uroczystość. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca.

Jesteś jeszcze niezdecydowany?

Potrzebujesz jeszcze więcej argumentów dlaczego warto zorganizować urodziny w restauracji Czarna Dama? Zapoznaj się z tymi 14 powodami a wszystkie wątpliwości miną!

To co? Organizacja urodzin w Czarnej Damie ma sens?

Tak! Restauracja Czarna Dama to idealne miejsce na organizację Twoich urodzin. Teraz zostaje już tylko zarezerwować termin! Zapraszamy do kontaktu.

Łukasz Skowyra, e-mail: biuro@czarna-dama.pl, telefon: 600 237 440

Galeria – Urodziny w Czarnej Damie

Restauracja gotowa na osiemnaste urodziny.
Osiemnastka w Czarnej Damie.
Sala bankietowa przygotowana na trzydzieste urodziny
Trzydziestka w Czarnej Damie.
Pięćdziesiąte urodziny w restauracji!
Pięćdziesiąte urodziny w Czarnej Damie.
Tort urodzinowy od Czarnej Damy z życzeniami "Wszystkiego najlepszego".
Tort urodzinowy “Wszystkiego najlepszego” Czarna Dama.
Tort urodzinowy przygotowany przez Czarną Damę z życzeniami "Sto lat"!
Tort urodzinowy “Sto lat” Czarna Dama.